Open Atrium Core (7.x-2.87) - en to km translation catalogue (50 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Image size
km: ទំហំ​រូបភាព

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Group
km: ក្រុម

en: List
km: បញ្ជី

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Add
km: បន្ថែម

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Active
km: សកម្ម

en: Available updates
km: បច្ចុប្បន្នភាព​ដែល​មាន

en: Footer
km: បាតកថា

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: E-mail address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: blocked
km: បាន​ទប់​ស្កាត់

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Create content
km: បង្កើត​មាតិកា

en: Logout
km: ចេញ

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ត្រឹមត្រូវ ។ គ្រប់​អ៊ីមែល​ទាំងអស់​ដែល​បាន​​​​មក​ពី​ប្រព័ន្ធ​ នឹង​ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ​ទៅ​កាន់​អាសយដ្ឋាន​នេះ ។ អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​មិន​បង្ហាញ​​ជា​សាធារណៈ​ទេ ហើយ​នឹង​ត្រូវ​បាន​ប្រើ ប្រសិន​បើ​អ្នក​ចង់​ទទួល​ពាក្យ​សម្ងាត់​ថ្មី ឬ​ចង់​ទទួល​ព័ត៌មាន​ជាក់លាក់ ឬ​សេចក្ដី​ជូន​ដំណឹង​ដោយ​អ៊ីមែល​តែប៉ុណ្ណោះ ។

en: The changes have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ហើយ ។

en: Today
km: ថ្ងៃនេះ

en: Blocked
km: បាន​ទប់ស្កាត់

en: by
km: តាម​​

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: Space
km: ទំហំ

en: Expand
km: ពង្រីក

en: 1 user | @count users
km[0]: ​អ្នក​ប្រើ ១ នាក់

en: Create @name
km: បង្កើត @name

en: Save permissions
km: រក្សាទុក​សិទ្ធិ

en: Custom format
km: ទ្រង់ទ្រាយ​ផ្ទាល់​ខ្លួន

en: Direction
km: ទិស

en: Notify user of new account
km: ជូន​ដំណឹង​អ្នក​ប្រើ​គណនី​ថ្មី

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
km: ច​ន្លោះ​​ដែល​អនុញ្ញាត ​ដាក់​វណ្ណយុត្ត​មិន​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត​ លើក​លែង​តែ​សញ្ញា​ (.) សញ្ញា (-) សញ្ញា (') និង​សញ្ញា (_) ។
