Open Atrium Core (7.x-2.90) - en to bo translation catalogue (60 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Group
bo: ཁག

en: Subscribe to group
bo: ཚོ་རུ་སྔོན་མངག་བྱེད་པ།

en: Unsubscribe from group
bo: ཚོ་ནས་སྔོན་མངག་བྱས་མེད།

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Available updates
bo: གསར་སྒྱུར་བྱ་རུང་བ

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: E-mail address
bo: གློག་ཡིག

en: blocked
bo: བཀག་ཚར་བ

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Logout
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
bo: ཁྲིམས་མཐུན་གྱི་གློག་ཡིག་གཏོང་ཡུལ་ཞིག་དགོས་པ་དང་། བརྒྱུད་ཁོངས་ཀྱི་གློག་ཡིག་ཡོངས་འདིའི་ནང་སྐུར་རྒྱུ་ཡིན། གློག་ཡིག་འདིའི་ནང་དོན་ཕྱི་ལ་ཡོངས་བསྒྲགས་བྱ་རྒྱུ་མིན་པ་དང་། གསང་གྲངས་གསར་པ་དང་གསར་འགྱུར་དེ་བཞིན་བརྡ་ཐོ་བཅས་ལེན་སྐབས་གློག་ཡིག་འདི་བེད་སྤྱོད་བྱ་རྒྱུ་ཡིན།

en: The changes have been saved.
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་དག་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Today
bo: དེ་རིང

en: Blocked
bo: བཀག་ཚར་པ

en: User name
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།

en: Privacy
bo: གསང་དོན།

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: Space
bo: སྟོང་བ

en: Expand
bo: རྒྱ་སྐྱེད

en: Private group
bo: སྒར་དབང་ཚོ་ཆུང་།

en: Layout settings
bo: བཀོད་པ་སྒྲིག་འགོད།

en: Create @name
bo: @name་ཞིག་གསར་བཟོ་བྱེད་པ

en: Save permissions
bo: སྤྱོད་དབང་ཉར་ཚགས

en: Custom format
bo: རང་བཟོས་རྣམ་བཞག

en: Direction
bo: ཁ་ཕྱོགས

en: Notify user of new account
bo: ཐོ་ཁོངས་གསར་བའི་སྤྱོད་མཁན་ལ་བརྡ་གཏོང་བ

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས

en: - Any -
bo: - གང་རུང-

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
bo: སྟོང་འཐེབ་སྤྱད་ཆོག གཞན་ཡང་དབྱིན་ཡིག་རྫོགས་རྟགས. དང་འཕྲེད་ཐིག- དང་དྲངས་རྟགས' དང་འོག་ཐིག_ བཅས་ཀྱི་རྟགས་ལས་གཞན་གང་ཡང་སྤྱད་ཆོག
