Open Atrium Core (7.x-2.90) - en to hr translation catalogue (60 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Image size
hr: Veličina slike

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Delete
hr: Ukloni

en: Username
hr: Korisničko ime

en: By
hr: Od

en: Private
hr: Privatno

en: Groups
hr: Grupe

en: Group
hr: Grupa

en: List
hr: Popis

en: Description
hr: Opis

en: Public
hr: Javno

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Default
hr: Zadano

en: Summary
hr: Sažetak

en: Add
hr: Dodaj

en: Modules
hr: Moduli

en: Section
hr: Sekcija

en: Updated
hr: Osvježeno

en:  by
hr:  od

en:  in
hr:  u

en: User
hr: Korisnik

en: Email
hr: E-pošta

en: Active
hr: Aktivno

en: Added
hr: Dodano

en: Available updates
hr: Dostupne nadogradnje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Comment
hr: Komentar

en: E-mail address
hr: Adresa e-pošte

en: blocked
hr: blokiran

en: Users
hr: Korisnici

en: Create content
hr: Dodaj sadržaj

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Logout
hr: Odjava

en: Messages
hr: Poruke

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
hr: Valjana adresa e-pošte. Sve poruke e-pošte koje sustav šalje bit će poslane na ovu adresu. Adresa e-pošte neće biti javno prikazana. Koristiti će se samo ako želite primiti novu lozinku, određene novosti ili obavijesti.

en: The changes have been saved.
hr: Promjene su spremljene.

en: Today
hr: Danas

en: Blocked
hr: Blokiran

en: by
hr: od

en: Apply
hr: Primjeni

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: Space
hr: Razmak

en: Expand
hr: Raširi

en: 1 user | @count users
hr[0]: @count korisnik
hr[1]: @count korisnika
hr[2]: @count korisnika

en: Layout settings
hr: Postavke prikaza

en: Create @name
hr: Stvori @name

en: Save permissions
hr: Spremi dopuštenja

en: Custom format
hr: Prilagođeni oblik

en: Direction
hr: Smjer

en: Notify user of new account
hr: Obavijesti korisnika o novom računu

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
hr: Razmaci su dopušteni; Interpunkcijski znakovi osim točke, crtice, apostrofa i donje crtice nisu dopušteni.
