Open Atrium Core (7.x-2.91) - en to af translation catalogue (49 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Image size
af: Beeldgrootte

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: By
af: Deur

en: Private
af: Privaat

en: Groups
af: Groepe

en: Group
af: Groep

en: Subscribe to group
af: Teken in op groep

en: Unsubscribe from group
af: Beëindig intekening op groep

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: Public
af: Publiek

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Default
af: Verstek

en: Add
af: Voeg by

en: Submitted by
af: Ingedien deur

en: User
af: Gebruiker

en: Node
af: Mode

en: Active
af: Aktief

en: Available updates
af: Beskikbare opdaterings

en: Footer
af: Onderskrif

en: Comment
af: Kommentaar

en: E-mail address
af: E-posadres

en: blocked
af: geblokkeer

en: Users
af: Gebruikers

en: Create content
af: Skep inhoud

en: Pending
af: Hangende

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
af: 'n Geldige e-pos addres. Alle e-pos vanaf die stelsel sal na díe addres gestuur word. Die e-pos addres word nie gepubliseer nie en sal slegs gebruik word indien u 'n nuwe wagwoord of sekere nuus of kennisgewings wil ontvang.

en: The changes have been saved.
af: Die veranderinge is gestoor.

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: by
af: deur

en: Removed
af: Verwyder

en: Apply
af: Pas toe

en: Permission
af: Permissie

en: 1 user | @count users
af[0]: 1 gebruiker
af[1]: @count gebruikers

en: Create @name
af: Skep @name

en: Save permissions
af: Stoor permissies

en: Direction
af: Rigting

en: Notify user of new account
af: Laat weet die gebruiker van die nuwe rekening
