Open Atrium Discussion (7.x-2.0-beta1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Content
et: Sisu

en: Parent
et: Vanem

en: Section
et: Sektsioon

en: Node
et: Postitus

en: reply
et: vasta

en: Attachments
et: Manused

en: Space
et: Ruum

en: Parent ID
et: Vanema ID

en:  new
et:  uus

en: Entity Reference
et: Olemi viide
