Open Atrium Discussion (7.x-2.0-beta3) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Content
nl: Inhoud

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Section
nl: Sectie

en: reply
nl: beantwoorden

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: publish
nl: publiceren

en: Space
nl: Spatie

en: Not Published
nl: Niet gepubliceerd

en: Parent ID
nl: Bovenliggende ID

en: Groups audience
nl: Doelgroepen

en:  new
nl:  nieuw

en: Entity Reference
nl: Referentie naar een entiteit

en: @entity entity referenced from !field_name
nl: @entity entiteit gerefereerd vanaf !field_name

en: A bridge to the @entity entity that is referenced via !field_name
nl: Een brug naar de @entity entiteit die wordt gerefereerd door !field_name

en: Custom Text
nl: Aangepaste tekst
