Open Atrium Discussion (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Content
gl: Contido

en: Parent
gl: Pai

en: Section
gl: Sección

en: Node
gl: Nodo

en: reply
gl: responder

en: Attachments
gl: Adxuntos

en: publish
gl: publicar

en: Space
gl: Espazo

en: Parent ID
gl: ID do pai
