Open Atrium Discussion (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Content
pl: Zawartość

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Section
pl: Sekcja

en: Node
pl: Węzeł

en: reply
pl: odpowiedz

en: Attachments
pl: Załączniki

en: unpublish
pl: zakończ publikację

en: Space
pl: Odstęp

en: Not Published
pl: Niepublikowane

en: Parent ID
pl: Nadrzędne ID

en: Groups audience
pl: Audytorium grup

en:  new
pl:  nowy

en: Entity Reference
pl: Referencja do encji
