Open Atrium Discussion (7.x-2.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Content
vi: Nội dung

en: Parent
vi: Cấp trên

en: Section
vi: Phần

en: reply
vi: phản hồi

en: Attachments
vi: Các đính kèm

en: Space
vi: Khoảng trống

en: Not Published
vi: Chưa công bố
