Open Atrium Discussion (7.x-2.02) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Node
gu: નોડ

en: reply
gu: જવાબ આપો
