Open Atrium Discussion (7.x-2.02) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Parent
ka: მშობელი

en: reply
ka: პასუხი

en: Attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები
