Open Atrium Discussion (7.x-2.02) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: reply
my: ပြန်လည်ဆွေးနွေးရန်

en:  new
my:  အသစ်
