Open Atrium Discussion (7.x-2.02) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Parent
ps: پلرين

en: Space
ps: تشه

en: Parent ID
ps: پلرين پېژند
