Open Atrium Discussion (7.x-2.02) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Content
ur: متن

en: Parent
ur: پیرنٹ

en: Node
ur: نوڈ
