Open Atrium Discussion (7.x-2.10) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Content
eu: Edukia

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Node
eu: Nodoa

en: reply
eu: erantzun honi

en: Attachments
eu: Eranskinak

en: unpublish
eu: kendu argitarapena

en: publish
eu: argitaratu

en:  new
eu:  berria
