Open Atrium Discussion (7.x-2.10) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Content
hi: सामग्री

en: Parent
hi: मूल जनक

en: Node
hi: नोड

en: reply
hi: जवाब दें

en: Attachments
hi: संलग्नी

en: Space
hi: जगह
