Open Atrium Discussion (7.x-2.10) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Parent
hy: Ծնող

en: Node
hy: Նոդ

en: Space
hy: Տարածություն
