Open Atrium Discussion (7.x-2.10) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Parent
ta: பெற்றோர்

en: Node
ta: கணு

en: reply
ta: பதில்எழுது

en: Attachments
ta: இணைப்புகள்

en: Space
ta: வெற்றிடம்
