Open Atrium Discussion (7.x-2.10) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Content
uk: Вміст

en: Parent
uk: Батько

en: Section
uk: Розділ

en: Node
uk: Матеріал

en: reply
uk: відповісти

en: Attachments
uk: Вкладення

en: unpublish
uk: не публікувати

en: publish
uk: опублікувати

en: Space
uk: Пробіл

en: Not Published
uk: Не опубліковано

en: Parent ID
uk: ID батька

en: Groups audience
uk: Аудиторія груп

en:  new
uk:  нові

en: Entity Reference
uk: Посилання на сутність

en: @entity entity referenced from !field_name
uk: На сутність @entity посилаються з поля !field_name

en: A bridge to the @entity entity that is referenced via !field_name
uk: Місток до сутності @entity, на яку посилаються через поле !field_name

en: Custom Text
uk: Власний текст

en: OG vocabulary
uk: Словник ОГ

en: Open Atrium Section
uk: Секції Open Atrium

en: Discussion Post
uk: Допис обговорень

en: New Post
uk: Нова публікація

en: Enter the Discussion Post Content Here
uk: Вводіть вміст допису обговорення тут
