Open Atrium Discussion (7.x-2.11) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Content
ast: Conteníu

en: Parent
ast: Padre

en: Node
ast: Noyu

en: reply
ast: retrucar

en: Attachments
ast: Axuntos
