Open Atrium Discussion (7.x-2.13) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Content
mr: साहित्य

en: Node
mr: शाखा

en: reply
mr: प्रतिसाद
