Open Atrium Discussion (7.x-2.13) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Content
sk: Obsah

en: Parent
sk: Nadradený

en: Node
sk: Uzol

en: reply
sk: odpovedať

en: Attachments
sk: Prílohy

en: unpublish
sk: nezverejniť

en: publish
sk: zverejniť

en: Space
sk: Medzera

en: Parent ID
sk: Nadradené ID

en:  new
sk:  nové

en: Entity Reference
sk: Odkaz na entitu
