Open Atrium Discussion (7.x-2.14) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Content
ar: المحتوى

en: Parent
ar: الأب

en: Node
ar: العقدة

en: reply
ar: رد

en: Attachments
ar: المرفقات

en: Space
ar: فراغ
