Open Atrium Discussion (7.x-2.14) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Content
cs: Obsah

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Node
cs: Uzly

en: reply
cs: odpovědět

en: Attachments
cs: Přílohy

en: Space
cs: Mezera

en: Parent ID
cs: ID rodiče
