Open Atrium Discussion (7.x-2.14) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Content
lt: Turinys

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Section
lt: Sekcija

en: Node
lt: Mazgas

en: reply
lt: atsakyti

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: Space
lt: Tarpas

en:  new
lt:  nauja
