Open Atrium Discussion (7.x-2.14) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Content
lv: Saturs

en: Parent
lv: Vecāks

en: Node
lv: Mezgls

en: reply
lv: atbilde

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: Space
lv: Atstarpe

en: Parent ID
lv: Vecāka ID
