Open Atrium Discussion (7.x-2.14) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Content
oc: Contengut

en: Section
oc: Seccion

en: Node
oc: Nosèl

en: reply
oc: respondre

en: Attachments
oc: Fichièrs estacats

en: Space
oc: Espace

en:  new
oc:  novèl
