Open Atrium Discussion (7.x-2.14) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Content
sv: Innehåll

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: Section
sv: Sektion

en: Node
sv: Nod

en: reply
sv: svara

en: Attachments
sv: Bilagor

en: Space
sv: Blanksteg

en: Parent ID
sv: Ovanliggande ID

en: Groups audience
sv: Målgrupper

en:  new
sv:  nytt

en: Entity Reference
sv: Objektsreferens

en: Custom Text
sv: Anpassad text
