Open Atrium Discussion (7.x-2.16) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Content
ca: Contingut

en: Parent
ca: Pare

en: Section
ca: Secció

en: reply
ca: respon

en: Attachments
ca: Adjunts

en: by
ca: per

en: unpublish
ca: retira

en: publish
ca: publica

en: Space
ca: Espai

en: Not Published
ca: No publicat

en: Parent ID
ca: ID del pare

en: Groups audience
ca: Grups d'audiència

en:  new
ca:  nou

en: Entity Reference
ca: Referència d'entitat

en: Custom Text
ca: Text personalitzat
