Open Atrium Discussion (7.x-2.16) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Content
cy: Cynnwys

en: Parent
cy: Rhiant

en: Node
cy: Nod

en: reply
cy: ateb

en: Attachments
cy: Atodiadau

en: by
cy: drwy
