Open Atrium Discussion (7.x-2.16) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: Content
es: Contenido

en: Parent
es: Padre

en: Section
es: Sección

en: Node
es: Nodo

en: reply
es: responder

en: Attachments
es: Adjuntos

en: by
es: por

en: unpublish
es: retirar la publicación

en: publish
es: publicar

en: Space
es: Espacio

en: Not Published
es: No Publicado

en: Parent ID
es: ID padre

en: Groups audience
es: Grupos de audiencia

en:  new
es:  nuevo

en: Entity Reference
es: Referencia a entidades

en: @entity entity referenced from !field_name
es: @entity entidad referenciada de !field_name

en: A bridge to the @entity entity that is referenced via !field_name
es: Un puente a la entidad @entity que es referenciada a través de !field_name

en: Custom Text
es: Texto personalizado

en: Open Atrium Section
es: Sección de Open Atrium
