Open Atrium Discussion (7.x-2.16) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Content
sl: Vsebine

en: Parent
sl: starš

en: Node
sl: Vozlišče

en: reply
sl: odgovori

en: Attachments
sl: Priponke

en: by
sl: spisal %s
