Open Atrium Discussion (7.x-2.18) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: reply
bo: ལན་འདེབས

en: Space
bo: སྟོང་བ
