Open Atrium Discussion (7.x-2.18) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Content
da: Indhold

en: Parent
da: Overordnet element

en: Section
da: Sektion

en: Node
da: Indholdselement

en: reply
da: svar

en: Attachments
da: Bilag

en: by
da: af

en: Space
da: Mellemrum

en: Parent ID
da: Overordnet ID

en:  new
da:  ny

en: @entity entity referenced from !field_name
da: @entity entity refereret fra !field_name

en: A bridge to the @entity entity that is referenced via !field_name
da: En bro til den @entity entity som der refereres til via !field_name

en: Custom Text
da: Brugerdefineret tekst
