Open Atrium Discussion (7.x-2.18) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Content
kk: Контент

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Node
kk: Түйін

en: reply
kk: жауап беру

en: Attachments
kk: Косымшалар

en: by
kk: кұрылған
