Open Atrium Discussion (7.x-2.18) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Parent
ml: രക്ഷിതാവ്

en: Node
ml: നോഡ്
