Open Atrium Discussion (7.x-2.19) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Parent
sq: Prindi

en: Node
sq: Nyjë

en: reply
sq: përgjigju

en: Attachments
sq: Të bashkangjitur

en: by
sq: nga
