Open Atrium Discussion (7.x-2.21) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Content
af: Inhoud

en: Parent
af: Voorganger

en: Node
af: Mode

en: reply
af: beantwoord

en: Attachments
af: Aanhangsels

en: by
af: deur
