Open Atrium Discussion (7.x-2.21) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Content
eo: Enhavo

en: Parent
eo: Patro

en: Node
eo: Nodo

en: reply
eo: respondu

en: Attachments
eo: Alkroĉaĵoj

en: by
eo: de
