Open Atrium Discussion (7.x-2.22) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Content
fi: Sisältö

en: Parent
fi: Isäntä

en: Section
fi: Osio

en: reply
fi: vastaa

en: Attachments
fi: Liitteet

en: by
fi: Kirjoittanut

en: Space
fi: Välilyönti

en: Parent ID
fi: Isännän ID

en: Groups audience
fi: Ryhmän audienssi

en:  new
fi:  uusi

en: Entity Reference
fi: Entiteettiviittaus

en: @entity entity referenced from !field_name
fi: Entiteetti @entity viitattu kentästä !field_name

en: A bridge to the @entity entity that is referenced via !field_name
fi: Silta entiteettiin @entity johon viitataan kentässä !field_name

en: Custom Text
fi: Kustomoitu teksti

en: OG vocabulary
fi: OG sanasto

en: Open Atrium Section
fi: Open Atrium lohko
