Open Atrium Discussion (7.x-2.22) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Content
nn: Innhald

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: reply
nn: svar

en: Attachments
nn: Vedlegg

en: by
nn: av
