Open Atrium Discussion (7.x-2.22) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Content
pt: Conteúdo

en: Parent
pt: Pai

en: Section
pt: Secção

en: reply
pt: responder

en: Attachments
pt: Anexos

en: by
pt: por

en: Space
pt: Espaço

en: Parent ID
pt: ID ascendente

en: Groups audience
pt: Grupos de audiência

en: Entity Reference
pt: Referência de Entidade

en: Custom Text
pt: Texto personalizado

en: Open Atrium Section
pt: Secção Open Atrium

en: Discussion Post
pt: Publicação de Discussão

en: An Open Atrium discussion post
pt: Uma publicação de discussão Open Atrium
