Open Atrium Discussion (7.x-2.22) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Content
te: సారము

en: reply
te: స్పందించు

en: Attachments
te: జోడింపులు
