Open Atrium Discussion (7.x-2.23) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Content
bs: Sadržaj

en: Parent
bs: Roditelj

en: Node
bs: Nod

en: reply
bs: odgovori

en: by
bs: od
