Open Atrium Discussion (7.x-2.23) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Content
fil: Nilalaman

en: reply
fil: tumugon

en: by
fil: ni
