Open Atrium Discussion (7.x-2.23) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Content
it: Contenuto

en: Parent
it: Genitore

en: Section
it: Sezione

en: Node
it: Nodo

en: reply
it: rispondi

en: Attachments
it: Allegati

en: by
it: da

en: Space
it: Spazio

en: Parent ID
it: ID Genitore

en:  new
it:  nuovo
