Open Atrium Discussion (7.x-2.23) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Content
km: មាតិកា

en: Parent
km: មេ

en: Node
km: ថ្នាំង

en: reply
km: ​ឆ្លើយ​តប

en: Attachments
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: by
km: តាម​​

en: Space
km: ទំហំ

en: Parent ID
km: លេខ​សម្គាល់​មេ
