Open Atrium Discussion (7.x-2.23) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Parent
ku: باوان

en: Node
ku: گرێ

en: reply
ku: وه‌ڵام بدەوە

en: Attachments
ku: پاشکۆکان

en: by
ku: له‌لایه‌ن

en: Space
ku: بۆشایی
