Open Atrium Discussion (7.x-2.24) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Content
mn: Агуулга

en: Parent
mn: Эх

en: Node
mn: Зангилаа

en: reply
mn: хариулах

en: by
mn: аар
