Open Atrium Discussion (7.x-2.24) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: reply
th: ตอบ

en: by
th: โดย

en: Space
th: ช่องว่าง

en: Parent ID
th: ลำดับชั้นของ ID

en: Entity Reference
th: อ้างอิงเอนทิตี
